Fidži


Informace

Vzhledem k poloze a vzdálenosti Fidži se přímo nabízí příležitost zkombinovat návštěvu této nádherné země s některou z okolních zemí, které jsou od ní sice poměrně daleko, ale ve srovnání se vzdáleností zpět do České republiky je to jen malinký kousíček. Pokud však chcete poznat Fidži důkladně, asi vám při počtu 300 fidžijských ostrovů moc času na poznávání dalších zemí nezbude.

Přímo se však nabízí možnost spojit návštěvu na Fidži s návštěvou Austrálie, Nového Zélandu, Papuy-Nové Guiney, Nové Kaledonie, Francouzské Polynésie (včetně Tahiti nebo ostrova Bora-Bora), Cookových ostrovů nebo Mikronésie atd. Mezi většinou těchto zemí funguje kvalitní letecké spojení.

Některé letecké společnosti nabízejí zvýhodněné letenky při návštěvě více zemí během určitého časového úseku. Například Polynesian Airlines nabízejí tzv. Polypass, kdy během 30 dnů navštívíte Austrálii, Nový Zéland, Fidži a další. Faktem ale je, že takovéto cestování zůstává i přesto finančně velmi náročné.

Návštěva Fidži se také někdy kombinuje s návštěvou Havaje a Mexika.

Samotné Fidži pak nabízí neskutečné množství výletů na okolní ostrovy, které jsou spojeny leteckou a hlavně lodní dopravou.