Filipíny


Informace

Služby jsou na Filipínách na dobré úrovni. Na letišti je stánek Hotelového svazu Filipín (HARAP), proto je možno zajistit si ubytování až při příletu do Manily. Možnosti ubytování se na každém místě liší cenou a kvalitou. Naleznete zde hotely, hostely, místa pro stany nebo také domácí ubytování

Hostel
Hostel je levná turistická noclehárna. Ve větších městech a v jejich blízkém okolí jsou hostely celkem na dobré úrovni, ale v zapadlých městech a málo navštěvovaných oblastech nejsou nejlepší alternativou.

Hotel
Kvality hotelů se na Filipínách pohybují od těch nejnižších až po ty nejlepší. Ty lepší jsou spíše ve velkých městech. Údržba hotelových pokojů se někde provádí jednou za „uherský rok“ a proto něž si pokoj najmete, tak ho chtějte vidět a vyzkoušejte si jestli funguje elektrika a jestli teče voda. Také zkontrolujte okna a přítomnost hasicích přístrojů.

Domácí ubytování
Domácí ubytování najdete skoro všude. Někdy je legální a někdy zase ne. Většinou tu dostanete nocleh a jídlo. CBST je program, který zaznamenává adresy a místa domácího ubytování.


Zajímavé odkazy

Další vyhledávač hotelů
Vyhledávač hotelů na Filipínách