Maledivy


Informace

Maledivy - Veligandu (Rasdhoo Atoll) Protože turistický ruch podporuje ekonomiku státu a je snad nejdůležitějším odvětvím, je v současnosti v Maledivách nepřeberné množství ubytovacích možností.

Můžete si vybrat ze 73 hotelových rezortů. Můžete si zvolit ubytování v hotelích v přímořských letoviscích, v bungalovech nebo je možné zvolit např. ubytování na lodi či na jachtě. Na několika neobydlených ostrovech byly pro turisty, kteří touží po vodních sportech a prostém životě bez přílišného komfortu postaveny malé jednoduché bungalovy. Většina hotelových rezortů má minimálně dvě restaurace, ve kterých můžete ochutnat nejen místní kuchyni.
Právě ubytování na malých ostrovech nabízí jedinečné zážitky. Jen malá vycházka vás zavede od vašeho bungalovu na kterékoliv místo na ostrově – např. restaurace, bar, škola potápění. Ke všem letoviskům patří opuštěné písečné pláže s kokosovými palmami a průzračné laguny s nedalekými mořskými útesy. Každý ostrov má svého ducha.
Chcete-li se kochat tajemstvím Indického oceánu, vyberte si pro ubytování loď, která s vámi bude proplouvat mezi korálovými ostrovy. Máte možnost zvolit např. plachetnici nebo naopak velkou plavební loď. Také nabídka služeb je od základní až po luxusní.