Argentina


Informace

hotelový pokoj hotelový pokojV zemi najdete širokou škálu ubytovacích zařízení od velkých hotelových komplexů až po ubytování pro méně majetné turisty. V hlavní sezóně a v době vánoc a velikonoc je vhodné si ubytování vždy zamluvit předem. V této době bývají pokoje i v těch nejmenších hotelech často zadané.
Pro méně majetnější je tu celkem hustá síť levného ubytování v hostelech. Na pokoji bydlí většinou více lidí, ale pro ty, kteří touží po dobrodružství nebo se chtějí seznámit s ostatními cestovateli, je tento způsob ubytování zajímavý.
Dalším levným způsobem ubytování jsou kempinky. Téměř u všech měst a vesnic jsou vybudovány stanoviště pro kempink. Cena za stan se pohybuje okolo 5 USD a zahrnuje i použití sprchy, záchodů, prádelnu. U některý národních parků jsou takzvané „refugios“, což jsou přístřešky pro horolezce a návštěvníky parku.
Casas de familia nebo-li rodinné domy jsou v téměř všech větších městech a nejsou příliš drahé. Většinou si v domě můžete vařit a používat prádelnu a teplou sprchu.
prostřený stůl prostřený stůlHospedajes je ubytování většinou u nějaké rodiny, kde dostanete k dispozici pokoj a můžete používat společně se členy rodiny koupelnu.
Pensión nabízí většinou jeden nebo více pokojů a samostatnou koupelnu, někdy i kuchyň. Často je v ceně zahrnuto i jídlo.
Residenciales jsou speciálně zaměřeny na krátký pobyt. Pokoj bývá chudě vybaven základním nábytkem, je tu pouze umyvadlo. Koupelnu a záchod musíte používat spolu s ostatními ubytovanými.
Hotely se tu jako v Evropě klasifikují mezinárodním systémem, jejichž kvalita je označena hvězdičkami - najdete tu označení pětihvězdičkové až jednohvězdičkové.


Do patagonských provincií Santa Cruz, Chubut a Ohňová země láká turisty asi 50 estancií. Estancie je statek uprostřed nádherné přírody na úpatí and, v pustích stepích nebo na pobřeží Atlantiku. Můžete podniknout i desetidenní túry, které vedou z jedné estancie do druhé.

Důležité adresy

Alaska (Nespecifikováno)
Adresa: Lilinquen 328 , Bariloche Kontakt:
www.sisitbariloche.com/alaska
Ubytování.


Asociación Argentina de Albergues de la Juventud - AAAJ (Nespecifikováno)
Adresa: 2nd floor, Oficina 6, Talcahuano 214 , Buenos Aires Kontakt: Tel.: 4476-1001
Info o hostelech.

Che Lagarto (Nespecifikováno)
Adresa: Jujuy 768 , Mar del Plata Kontakt: Tel.: 0223-472-4221 chelagarto@hotmail.com
www.chelagarto.com.ar
10 USD na den i se snídaní.
Ubytování.


Hospedaje Las Acacias (Hotel)
Adresa: Del Cangrejo 1358 , Necochea Kontakt: Tel.: 85175

Patagonia Andina (Nespecifikováno)
Adresa: , Morales 564 Kontakt: Tel.: 54-02944-42-1861 Fax: patagoniaandina@bariloche.com.ar
www.bariloche.com.ar/patagoniaandina
Ubytování.


Rios del Sur (Nespecifikováno)
Adresa: Gallardo 950 , Bariloche , 8400 Kontakt: Tel.: 02944-436 454 ruisdekszr@bariloche.com.ar
www.riosdelsur.com

Ruca Hueney (Nespecifikováno)
Adresa: Elflein 396, Esquina Palacios Kontakt: Tel.: 0054-2944/4333, 986/437 026 racahueney@bariloche.com.ar
www.bariloche.com.ar/usuarios/rucahueney
Info o hostelech.


The Red Argentina de Albergues Juveniles RAAJ (Nespecifikováno)
Adresa: Kontakt: Tel.: 011-4381-9760
Info o hostelech.