Argentina


Informace

pohled na Aconcaguu pohled na AconcaguuArgentina je úžasná země, která přímo vábí svými neomezenými možnostmi sportovních aktivit.
V horských Andách si přijdou na své nejen profesionální a nároční horolezci, ale i obyčejní turisté, kteří chtějí poznat přírodní krásy And. Horské vesničky můžete poznávat třeba při vyjížďce na horských kolech. Velké množství národních parků má vybudovanou kvalitní síť horských turistických stezek, které jsou určeny jak pro amatéry tak pro náročné sportovce. Stačí si jen vybrat podle vaší nálady a kondičky. Vybrané horské oblasti jsou přímo protkány turistickými stezkami, na kterých občas můžete narazit na horskou chatu, kde je možno nabrat sil, uvařit si jídlo a přespat.
lyžařské centrum Lagos Domilhue lyžařské centrum Lagos DomilhueKdo má rád napětí a dobrodružství, vydá se na raftu po některé z divokých horský řek. Klidnější povahy se mohou věnovat rybolovu v oblastech s překrásnými horskými jezery. Nebo se soustředit na klidnější, ale náročnou hru golfu.
Fanoušci zimních sportů se nemusí obávat, že by byli ochuzeni. Díky Andám tu na ně čeká několik lyžařských středisek, ve kterých jsou poskytovány kvalitní služby a v nichž jsou lyžařské trasy dobře udržovány. Ostatně, o tom se každý z vás může přesvědčit sám.
A protože je Argentina tak světoznámě proslavená díky fotbalu a svým profesionálním fotbalovým hráčům, jistě bude zajímavé a zábavné zůčastnit se fotbalového zápasu. ať už jako divák nebo jako aktivní hráč.


Zajímavé odkazy

Odkaz na zajímavé sportovní akce