Dovolená Srí Lanka


Před cestou
Víza
Očkování a nemoci
Celní předpisy
Co koupit na cestu
Okolní země
Kdy jet
Zajímavé akce
Počasí a podnebí
Turistické lokality
Historické lokality
Přírodní lokality
Sportovní lokality
Pobytová střediska
Na co dát pozor
Nemoci, zvířata
Dopravní předpisy
Společenská etiketa
Jídlo a pití
Osobní bezpečnost
Praktické info
Česká ambasáda
Nemocnice, pojištění
Směnárny a banky
Telefony
Int. kavárny
Místní doprava
Kde jíst a pít
Obchody a tržiště
Elektřina, zásuvky
Spropitné
Policie
Společenská etiketa
Kde se tam můžu ubytovat?
Info o možnostech ubytování
Ceny a ubytování
Hotely
Slovníček výrazů
Zajímavosti
Zeměpis
Oblasti
Geografie
Podnebí
Přírodní podmínky
O lidech
O lidech obecně
Náboženství
Národnosti
Další zajímavosti
Sociální uspořádání
Historie
Historie - Kultura
Historie - Politika
Kuchyně
Všeobecné informace
Co nejíst a nepít
Recepty
Hospodářství
Všeobecné info
Průmysl
Zemědělství
Přírodopis
Podnebí
Zvířata
Rostliny
Přírodní podmínky
  Srí Lanka - navigace  
zájezdy Srí Lanka Hotely a ubytování Srí Lanka
Last minute Srí Lanka Informace Srí Lanka
Víza Srí Lanka Fotogalerie Srí Lanka
Mapy a průvodce Srí Lanka Recenze hotelů Srí Lanka
Diskuze Srí Lanka  Srí Lanka

 --> Chcete do země jet? --> Turistické lokality --> Pobytově zajímavé

Západní pobřežíVýchodní pobřeží-->Střediska ayurvedy
Vytisknout tuto stránku
Rychlé hledání     v této zemi celý web  

Informace

Ayurveda AyurvedaAyurveda v Barberynu

Barberyn je první hotel, který vytvořil přístupný program pro léčbu pomocí Ajurvédy také pro zahraniční turisty. Kvalitně vyškolený tým v tomto středisku s mnohaletými zkušenostmi vám zajistí velmi úspěšný omlazovací a léčebný zdravotní program, jehož základy jsou postaveny na starých tradičních metodách léčby pomocí přírodních léků a olejů. Tyto produkty jsou vyrobeny z bylinek, koření, listů, rostlin, kůry stromů, kořínků, semínek a ovoce různého druhu. Léčba vám nejen pomůže dosáhnout fyzického zdraví, ale také zdraví psychického.

Ayurvédská léčba
Ayurvédská kúra je ideální dárek, který můžete věnovat jednou ročně sami sobě. Ayurveda – komplexní léčba – očišťuje tělo i mysl od škodlivých vlivů a o mnoho vás obohatí.

Zdraví a rovnováha těla, duše a mysli.
Nová životní energie, hlubší relaxace.
Schopnost lépe se vyrovnávat s každodenními starostmi.

Ayurveda je malou součástí velkého komplexu kultury a filosofie na Srí Lance. Bylo tu dokonce vytvořeno zvláštní „Ministerstvo domorodé medicíny“, které podporuje tento způsob léčby.

Slovo ayurveda se skládá se z dvou částí:
AYU = život
Veda = věda nebo cesta
Ayurveda – znamená věda o životě jako celku


Srí Lanka - Ayurveda Ayurveda shrnuje znalosti a zkušenosti člověka o přírodě od počátku jeho existence. Tyto zkušenosti byly zapsány před 3000 lety do sborníku „Veda“. Od té doby jsou aplikovány do každodenního života. Zatímco západní medicína léčí jenom příznaky nemoci, ayurveda se snaží léčit člověka jako celek, s ohledem na jeho činnost a prostředí ve kterém žije.
V západní medicíně stanovuje diagnóza pouze chorobu, zatímco Ayurvedská diagnosa je mnohem hlubší a snaží se odhalit pravý důvod onemocnění. Pacientovi jsou také předkládány rady, jak předejít těmto onemocněním.
Ayurveda rozděluje člověka na tři základní typy – VATAPITTAKAPHA. Podle typu by člověk měl přizpůsobit svou stravu a aktivity, tak aby jeho tělo a mysl byli v harmonii. Onemocnění je vlastně reakce těla mezi VATA, PITTA, KAPHA a orgány. Symptomy nemoci pocházejí z nevyváženosti VATA, PITTA a KAPHA.
Pokud poznáte a pochopíte základní principy rovnováhy těchto tří typů a jejich vlivu na harmonii lidského těla a duše, můžete podstoupit léčbu – harmonizaci těchto tří částí.
Základní principy léčby ayurvedou mluví o změně stravování a celého způsobu života tak, abyste dosáhly vnitřní harmonie těla i ducha.
S pomocí ayurvedy můžete žít každodenní život šťastněji, protože naleznete svoji vnitřní sílu a harmonii.

Panchakarma – ayurvedská čistící kůra
Ayurveda AyurvedaVyčištění těla je velmi důležité pro harmonii těla, ducha a mysli. Je to první fáze v Ayurvedské medicíně. Musíte se zbavit všech škodlivin, které jste si nastřádali ve svém těle za několik let. Bude vám vytvořena speciální dieta, kterou budete doprovázet masážemi a návštěvou sauny. V průběhu kůry se používají různé masážní oleje vyrobené z bylinek a přírodních zdrojů podporující vyčištění těla. Způsobují uvolnění a relaxaci.
Ayurvedská kúra je různorodá, záleží na jednotlivci, na jeho fyzické i psychické kondici a na jeho typu. Průběh léčby vám bude předkládat lékař, který vás bude po celou dobu sledovat a bude také přizpůsobovat způsob léčby podle vašich reakcí. Vytvoří vám také vegetariánský jídelníček, podle toho jestli jste typ VATA, PITTA nebo KAPHA.

Speciální lékařský servis a informace:
Lidem, kteří trpí nějakou speciální vážnou chorobou, jako je například oční problémy nebo chronické onemocnění apod. bude věnována speciální pozornost lékařů a odborníků. V těchto případech je nutné, abyste zaslali detaily o své nemoci a lékařskou zprávu ještě před vaším příjezdem. Lékaři tak budou moci prostudovat váš problém a budou mít čas na jeho rozbor.
Máme mnoho případů úspěšného vyléčení chronické choroby, která se nepodařila odstranit pomocí tradiční medicíny. Pokud by léčba trvala dlouhou dobu, může pacient pokračovat v léčbě doma. Rady a informace o průběhu léčby získáváme pomocí Internetu nebo telefonu.

Pokud máte nějaké dotazy a není vám něco zcela jasné, bude nám potěšením vám zaslat podrobnosti a informace o léčebné kúře a vůbec její filosofii, ještě před vaším příjezdem.
Ayurveda AyurvedaTypy terapií, které zahrnuje Vaše léčba v Barberyn

V souladu s principy léčby Ayurvedy v Barberyn je léčba vybrána pro každého hosta individuálně, po konzultaci, která proběhne při příjezdu do resortu.
Program léčby, který Vám bude stanoven závisí na Vašem zdravotním stavu.
Nepotřebujete být nemocní či mít jakékoliv zdravotní problémy, Ayurveda slouží také jako prevence. Léčebné programy v Barberyn jsou vytvořeny tak, aby si i zdravý člověk vychutnal tuto téměř zázračnou léčebnou metodu.
Vaše předepsaná léčba může obsahovat i kombinace níže popsaných metod

Synchronizovaná masáž – Abhyanga
Po masáži hlavy a obličeje, začnou dva maséři masírovat celé Vaše tělo současně. Používá se speciální léčivý olej, připravený individuálně pro každého hosta, podle typu jeho pokožky.
Ayurveda AyurvedaBylinková lázeň – Drasvasveda
Horkou bylinkovou vodou, vzniklou spařením lístků a kořenů bylin, se polévá celé tělo. Část vody se použije také na bylinkovou napařovací lázeň.

Bylinková napařovací lázeň – Ushmasveda
Lístky a kořeny bylin se vaří ve vodě a vzniklá pára se nechává působit na celé tělo podle přesně předepsané doby.

Fermentace – Sarawangadhara
Tato procedura se provádí za tepla. Malé horké a napařené svazky bylin jsou vloženy do plátna a přikládány a přitlačovány na bolestivá místa po celém těle.
masáž masážOlejová lázeň čela – Shirodhara
Malý pramínek léčivých olejů se nechává kapat a stékat na celé čelo

Olejová lázeň hlavy – Shirovasti
Bylinný olej je napuštěný do speciální čepice, která perfektně sedí na hlavě. Díky této čepici může léčivý olej působit dlouhou dobu.

Léčivá pasta – Lepa/Alepa
Různé druhy bylin jsou rozdrceny a vytvoří se pasta, která se přikládá na bolestivá místa, otoky, poraněnou kůži atd.

Olejová lázeň – Phisichill
Plátno nebo přírodní houba se namočí do zahřátého léčivého oleje, který je poté vymačkán na tělo. Terapeut ho poté velmi jemně roztírá po celém těle.

Nosní léčba – Nasya
Bylinné a léčivé oleje, pudr vyrobený z bylin jsou buď kapány po kapkách přímo do nosu, nebo je host požádán o inhalaci a vdechování.

Specilání léčivé olejové obklady – Pichu
Obklady se přikládají na celé tělo. Napomáhají odstraňovat bolesti.

Inhalace bylinné páry – Vaaspasveda
Používá se proti rýmě a nachlazení, zánětu nosních dutin, k pročištění dýchacích cest.
Léčba mléčnou rýží – Pindasveda
Speciálně připravená a uvařená rýže se naplní do malých plátěných sáčků, které jsou přitlačovány na různé části těla.
ayurveda ayurvedaLéčebné masky na obličej
Pasta vytvořená z různých bylin a také bylinná pára jsou používány k vyčištění pleti a k odstranění vrásek.

Klystýrová léčebná procedura – Vasti
Při této léčbě se podávají různé léčivé oleje, mléko nebo bylinné vody.

Očišťující terapie (projímadlo) – Virechana
Orálně podávané léky povzbudí vyprazdňování

Léčba Ghee – Snehapana
Čistý nebo léčivý máslový olej je podáván orálně.

Akupunktura
Provádí se na doporučení lékaře, k odstranění různých neduhů.

Trvanlivost léčebných metod
Minimální doporučená doba pro léčbu je 2 týdny. Déle trvající kúry, sloužící k odstranění specifických problémů mohou trvat 3 až 4 týdny. Jestliže máte dobrý zdravotní stav a budete dále pokračovat v léčbách, které jste se naučili v Barberunu, dobrý pocit, který jste zde získali může přetrvávat roky.
Resort Siddhalepa Ayurveda
Wadduwa, Sri Lanka

Daleko od každodenního uspěchaného života, od rušných měst, na jižním pobřeží Srí Lanky, leží obklopena loukami a lesy krásná pláž s křišťálově modrou vodou Indického oceánu. Právě na tomto romantickém místě stojí resort Siddhalepa Ayurveda, Widduwa, Sri Lanka.

Luxusní pobyt – příroda – tradiční architektura – to vše je zde harmonicky skloubeno

50 prostorných pokojů, s veškerým komfortem prvotřídního hotelu, kompletně vybavených všemi prostředky, které jsou potřebné pro příjemný pobyt, s místem pro odpočinek, které je zalito slunečními paprsky.

Výborná mezinárodní a zdravá kuchyně

Hostům je kromě výborného ubytování nabízeno i speciální stravování, které je v naprostém souladu s Ayurvedou a které účinky léčby jen zvyšuje.
Srí Lanka - Ayurveda Experti Ayurvedy

Ayurveda je holistický zdravotní systém péče, zaměřující se zejména na to aby se člověk cítil lépe. Bylinkové masáže, hydro terapie, sauna, bylinné léky, olejové zábaly, jóga a meditace jsou jen malou součástí tohoto omlazovacího programu, který je kompletně v rukou odborníků, školených již po staletí největšími mistry tohoto oboru. Všechny hojivé oleje, toniky, pasty atd. jsou vyrobeny v souladu Mezinárodních standardů kvality ISO 9001.

Základy Ayurvedy pro rozšíření Vašich znalostí

Do základních znalostí o Ayurvedě, světově nejstarším holistickém systému péče o tělo a duši, budete mít šanci proniknout pod vedením odborníků ve speciálním výukovém programu.

Ráj pro děti
Děti zde čeká mnoho atrakcí a zábavy. Zkusit mohou pádlování po vodním kanále, honbu za pokladem nebo si hrát v dobře chráněném bazénu pro děti.

Už jen krátký pobyt v tomto resort stačí k tomu abyste kompletně osvěžili své tělo a duši. Budete se cítit jako znovuzrození a tento pocit Vám vydrží dlouho.
To vše najdete v Resortu Siddhalepa Ayurveda na Srí Lance. Náš vysoce školený personál čeká na Váš příjezd a je připraven ukázat Vám jak vypadá pravá pohostinnost na Srí Lance a bude se snažit, aby pobyt zde byl pro Vás nezapomenutelným zážitkem.


Filosofie Ayurvedy v resortu Siddhalepa

Je těžké dojít k solidnímu závěru jak se dívat na celé období existence této neuvěřitelné lékařské metody; nazývané Ayurveda, která je jak preventivní, tak léčivá.
Nepochybně a bezesporu se na Srí Lance používá již od ne paměti, až do dneška, a to s obrovskými výsledky. Její kořeny jsou daleko, v odlehlých vesnicích, kde si generace předávaly a také zlepšovaly veškeré vědomosti o této praktice.
Skupina odborníků s 200 letou tradicí

Skupina odborníků působící v Siddhalepa a provozující Ayurvedu, má své kořeny v Walpola, Imaduwa, odlehlé vesnici v oblasti Galle, hluboko na jihu Srí Lanky. Zkušenosti byly přenášeny z pradědečka na dědečka, otce a syna Deshabandu Dr. Victor Hettigoda, který je dnes předsedou prestižní rodiny, jejichž vědomosti o Ayurvedě jsou využívány již 200 let.

Jediná společnost vlastnící ISO 9001 pro přípravu výrobků pro Ayurvedu

Hettigoda Industries (Pvt) Ltd., manufaktura pro výrobu bylinných zábalů, bylinných zubních past, bylinných mýdel, nápojů, čajů, bylinných tonik a olejů a dalších 54 produktů Ayurvedy exportuje své výrobky do celého světa. Všechny produkty používané v Siddhalepa jsou vyrobeny exklusivně právě touto společností, která jako jediná obdržela mezinárodní známku kvality ISO 9001 a také GMP – ocenění za bezchybné výrobní procesy.

Vlastní bylinná zahrada a organická hnojiva

Jako vedlejší produkty vyrábí tato společnost také organická hnojiva ve své továrně v Anuradhapura. Produkt je doporučen společností NAASA z Austrálie, která je členem IFOAM, společnosti sdružující výrobce nechemických hnojiv. V Siddhalepa mají svojí vlastní bylinnou zahradu a byliny zde vypěstované se používají při procedurách.

Jediná soukromá klinika Ayurvedy

Skupina odborníků, působících v Siddhalepa, byla pionýry při zakládání Siddhalepa Ayurveda Hospital (Pvt) Ltd., Templers Road, Mount Lavinia, na Srí Lance roku 1988. Tato nemocnice je jedinou soukromou klinikou Ayurvedy.
Nemocnice se stará o potřeby jak zahraničních, tak místních pacientů a její veškeré vybavení a zařízení je postaveno na metodách Ayurvedy a je vřele doporučováno odborníky na tuto metodu. Tým nemocnice tvoří 24 specialistů. Diagnózy a aplikace preventivních nebo léčebných kúr spolu s výzkumem a zdokonalování produktů Ayurvedy, to je hlavní náplň těchto specialistů. Nemocnice poskytuje nepřetržitý denní a noční servis.

Fyzická a psychická pohoda

Dětem i dospělým je nabízena různá zábava – bazén, kánoe, trasy pro pěší turistiku, indorové hry, koupání v moři, slunění.
Mezinárodní, západoevropská a zejména kuchyně podporující léčebné metody Ayurvedy jsou jen třešničkou na dortu. U bazénu je nabízeno občerstvení, ovocné a bylinkové koktejly, posilující nápoje a různé místní nápoje na bázích kokosového mléka.
Duševní harmonie

Silná koncentrace, zaměřená na jednu konkrétní věc, oblast nebo stav, je hlavní pro duševní harmonii. Očištění myšlenek vede k pravé dušení harmonii, která je elixírem pro dobré zdraví. Proto resort nabízí meditační sezení, které se skládá z víkendových, týdenních, nočních, třítýdenních, měsíčních nebo více měsíčních tréninkových programů, ve kterých se vyučují základy Ayurvedy. Součástí těchto programů je také zapojení do výzkumných prací v klinice Ayurvedy. Není proč váhat. Váhání a rozpaky způsobují fyzickou a duševní disharmonii, narušují dobré zdraví, které pak narušuje kvalitu Vašeho života.

Praktiky, léčebné postupy a procedury

Procesy popsané níže tvoří jen část těch, které resort nabízí.

Léčebné procedury

Neutralizace nebo detoxifikace
Používá se k neutralizování špatných vlivů toxinů a také k odstranění nečistot ve Vašem těle.

Kontrola váhy
Speciální bylinková léčba a dieta je předepsána odborníkem a užívána jako způsob léčby

Zvýšení odolnosti proti nemocem
Omlazující netoxická léčba je předepsána odborníkem a užívána denně, po určenou dobu.

Jóga
Specializovaní odborníci Vás naučí různé typy meditací používaných v józe – Asanas, Pranayama a Bhava

Specifická léčba
Speciální léčba, která je předepsaná odborníky k léčení vedlejších a nekomplikovaných poruch. Pro komplikovanější indispozice je zde připravena klinika Ayurvedy, kde pacienti mohou pobývat delší dobu.

Léčebné moduly

Lékař rozezná a doporučí patřiční léčebný modul, který velmi dobře zvyšuje úspěšnost léčebných procedur. Mezi léčebné moduly patří:

Masáž hlavy
K vyživení vlasové pokožky a k podpoře růstu vlasů.

Shirodhara nebo Shiraseka
Přivození spánku a odstranění stresu

Picchill
Utišení a zmírnění zánětlivých míst ve vlasové pokožce

Parisheka
Odstranění pálivých pocitů na pokožce.

Masáž celého těla
Odstraňuje únavu a nespavost.

Masáže obličeje
Masáž obličejových svalů a zlepšení celkového stavu pokožky.

Obličejové obklady
K vyčištění, změkčení a uklidnění pleti.

Akshitarpana
Speciální lázeň pro oči, osvěžuje oči a rozjasňuje pohled.

Netraparisheka
Pročištění očí a zklidnění očí. Procedura je také příjemně chladivá.

Pinda Sweda
Speciální procedura pocení. Indukuje pocení, eliminuje ztuhlost kloubů a činí tělo pružnějším. Čistí tělní kanály. Procedura je osvěžující a posilující.

Parisheka Sweda
Opět metoda vyvolávající pocení, které čistí tělo od toxinů.

Masáž dolních nebo horních končetin
K zmírnění bolestí, k uklidnění svalů a svalového revmatismu.

Avagahasweda
Pocení, které redukuje bolesti v kříži, ischias a ledvinové bolesti.

Nadi Sweda
Kontrolovaný proud páry je pouštěn na jednotlivá místa k odstranění bolesti.

Kuti Sweda
Procedura podobná sauně. Používá se k redukci váhy.

Parná lázeň
Pacient se potí ve speciální komoře. Používá se k redukci váhy a snížení obsahu tuku v těle.

Bylinná lázeň
K zmírnění určitých kožních problémů, odstraňuje toxiny a zmírňuje bolesti. Osvěžuje tělo.

Sluneční lázeň
K osvěžení celého těla.

Půst
K čištění, detoxifikaci a zvýšení „Agni“.

Hosté musí přesně dodržovat pokyny odborníků nejen před procedurami ale i po nich.


Jména chat

Thun Mahal Prasadaya
Jedná se o trojpatrovou nejluxusnější vilu v resortu. Nabízí panoramatický výhled na celý resort a na přilehlé oblasti. Je to ideální místo pro celé rodiny a rodinné přátelé, kteří chtějí trávit čas dohromady.

Gam Maalu Sevana
Stromy Gam Maalu Sevana rostou v husté džungli. Šťáva, která se z těchto stromů získává má červenou barvu. Tímto extraktem se léčí diabetici. Podlahy této chaty jsou vykládány tímto stromem a mají léčivý účinek právě zejména na diabetiky.

Nimba Vasa
Podlahy této chaty jsou vykládány dřevem stromu Kon, které má pozitivní účinky zejména na typy Vatha, Pitha (oheň a voda) a Kapha (voda a země).

Kumbuk Sevana
Podlaha této chaty je vykládána dřeven z léčivé rostliny Kumbuk, která podporuje dobré zdraví.

Samanala Vimana
Vnitřní i venkovní stěny jsou vyrobeny z velmi speciálních přírodních cihel.

Pingoda Gedare
Tento název je označením původního domova rodiny Dr Hettigoda, jeho otce a dědečka. Stěny, interiér a exteriér je vyroben ze speciálního jílu, který je napuštěný šťávou z drcených listů Kohomba (Azadirachta indica), Kumbuk (Terminalia arjvna), Kurundu (Cinnamonium zeylanicum) a Domba. Jedná se o metodu stavění domů, která se používá již po staletí, jde o co nejbližší spojení s přírodou.

Gal Lena
Tato chata je replikou kamenné jeskyně, která symbolizuje domov jogínů, kteří žili před staletími.

Balakotuwa
Tato chata je replikou starobylého holandského domu s hrubými stěnami a výzdobou typickou pro staré Holandsko.

Indigodawatte Gedara
Tento název je opět původním označením domova rodiny Dr Hettigoda, jeho matky a babičky. Stěny obydlí jsou opět napuštěny výtažky z listů Nika (Vitex negundo), Amba (Mangifera indica), Esala (Cassia fistula). Dřevo ze stromu Bo bylo použito jak na venkovní a vnitřní stěny, tak na podlahy. Pobyt zde podporuje očištění celého těla a přináší harmonii a zklidnění třem typům lidských těl – Vatha, Pitha a Kapha.

Ath Demata Sevana
Rostlina Athdemata (Gaelina arbosea) roste převážně na Srí Lance a na úpatích indických Himalájí. Jedná se o středně vysoký strom. Jeho kořeny a kůra se používají při výrobě léčebných preparátů určených pro Ayurvedu. Podlaha je vyrobená z tohoto stromu a umožňuje přímý kontakt s lidským tělem.

Pihimbiya Sevana
Podlaha této chaty je vyložená dřevem ze stromu Pihimbiya. Tento strom roste v mnoha zahradách na Srí Lance a říká se, že přináší štěstí svým majitelům.

Domba Sevana
Podlaha tohoto obydlí je vykládaná dřevem léčivé rosltiny Domba, která kontroluje a mírní nemoci a negativní vlivy na typ Vatha (Vítr).

Mayura Villa
Jedná se o čtyř pokojovou chatu. Nabízí překrásný výhled na Indický oceán a okolní zalesněné louky.

Walawwa
Tento dům byl postaven podle předlohy domů ve kterých žili před mnoha staletími aristokraté a šlechtici. Skládá se ze šesti pokojů se speciálním vybavením.

Chandra Vasa
Místo, které se noc co noc koupe v okouzlujících měsíčních paprscích, které zajišťují dlouhověkost.

Indracharpa
Tento dům symbolizuje přírodní krásy duhy.

Menik Villa
Lidé ze Srí Lanky věří, že různé druhy kamenů a drahokamů (menik) mají terapeutické efekty a dokáží odvádět nemoci z těla člověka.

Pushpa Vimana
Hlavní náplní a schopností této chaty je využívání terapeutických efektů různých vonných květin.

Sapu Vimana
Podlaha tohoto domu je vykládána léčivou rostlinou Sapu, která je známá díky svým očišťujícím a osvěžujícím účinkům.

Další příslušenství

Nilamba Pokuna
Název pro bazén s jacuzzi, vyložený modrým skleněným mramorem, který je určený zejména pro děti. Bazén je náhražkou „čistých a modrých vod“ a je zde také malý horský vodopád.

Aradhana Mandapaya
Přijímací místnost pro hosty. Hned vedle je replika lázní v Anuradhapura.

Pilisandara Sevana
Lenoška (mandapaya) sloužící ke kompletní relaxaci. V těsné blízkosti moře, obklopená přírodou.

Ama Pan Hala
Osvěžující místo, kde jsou podávány ovocné a bylinkové nápoje, náboje na bázích kokosového mléka, pivo a různé koktejly.

Madura Bohun Hala
Místo kde si můžete objednat delikátní lahůdky ze Srí Lanky.

Bhavana Kutiya
Meditační centrum. Ideální místo pro cílenou koncentraci a očištění mysli.

Dětské hřiště
Nabízí všechny možné příslušenství, které potřebují děti ke svým hrátkách. Hřiště je hlídané, takže rodiče mohou bez obav relaxovat a nechat na sebe působit léčebné procedury.

Vodní cesta
Dříve velmi oblíbený dopravní prostředek. Tento vodní kanál umístěný uvnitř resortu, umožňuje zejména dětem, užívat si vodních hrátek.


© 2004 Sopka.cz | Kopírování obsahu pouze se souhlasem Sopka.cz

Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy
Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz