Dovolená Vietnam


banner

Před cestou
Víza
Očkování a nemoci
Celní předpisy
Co koupit na cestu
Okolní země
Kdy jet
Zajímavé akce
Počasí a podnebí
Turistické lokality
Historické lokality
Přírodní lokality
Sportovní lokality
Pobytová střediska
Na co dát pozor
Nemoci, zvířata
Dopravní předpisy
Společenská etiketa
Jídlo a pití
Osobní bezpečnost
Praktické info
Česká ambasáda
Nemocnice, pojištění
Směnárny a banky
Telefony
Int. kavárny
Místní doprava
Kde jíst a pít
Obchody a tržiště
Elektřina, zásuvky
Spropitné
Policie
Společenská etiketa
Kde se tam můžu ubytovat?
Info o možnostech ubytování
Ceny a ubytování
Hotely
Slovníček výrazů
Zajímavosti
Zeměpis
Oblasti
Geografie
Podnebí
Přírodní podmínky
O lidech
O lidech obecně
Náboženství
Národnosti
Další zajímavosti
Sociální uspořádání
Historie
Historie - Kultura
Historie - Politika
Kuchyně
Všeobecné informace
Co nejíst a nepít
Recepty
Hospodářství
Všeobecné info
Průmysl
Zemědělství
Přírodopis
Podnebí
Zvířata
Rostliny
Přírodní podmínky

Aston-eco


  Vietnam - navigace  
zájezdy Vietnam Hotely a ubytování Vietnam
Last minute Vietnam Informace Vietnam
Víza Vietnam Fotogalerie Vietnam
Mapy a průvodce Vietnam Recenze hotelů Vietnam
Diskuze Vietnam Okružní plavby VietnamVietnam

 --> Chcete do země jet? --> Turistické lokality --> Sportovně zajímavé

Vodní sporty-->GolfTrek, lezení a cyklistika
Vytisknout tuto stránku
Rychlé hledání     v této zemi celý web  

Informace

Pro každého golfistu, ať už amatéra nebo profesionála, je objevování a hra na nových hřištích vášeň. Ve Vietnamu se tato vášeň nejen naplní, ale očekávání budou překonána. Najdeme tady tři velmi rozdílné oblasti, přičemž v každé z nich se nachází golfové hřiště.
HCMC
Vietnam Golf & Country Club Vietnam Golf & Country ClubGolfové hřiště Vietnam Golf & Country Club se nachází pouhých 15 km na východ od HCMC. Vietnam Golf & Country Club se skládá ze dvou 18 jamkových hřišť. Západní hřiště projektoval Chen King Shih, který respektoval asijskou tradici úzké hrací plochy a rychlých, hladkých greenů. Naproti tomu Východní hřiště nabízí dlouhou, širokou hrací plochu s dobře umístěnými vodními i pískovými překážkami a zvlněný green. Hřiště bylo první ve Vietnamu, které nabízelo noční golf pod umělým osvětlením. Kromě standardního vybavení je tu hostům k dispozici bazén a tenisové kurty.

Hřiště Song Be Golf Resort je situováno pouhých 35 minut jízdy z centra HCMC a z letiště Tan Son Nhat. Toto 18 jamkové hřiště se rozprostírá v ovocné zahradě s kokosovými palmami na ploše 100 hektarů. Hřiště funguje od roku 1994 a bylo první ve Vietnamu, které vyhovovalo mezinárodním standardům a v roce 1995 obdrželo ohodnocení USGA/SGA. Hřiště je vhodné pro hráče všech úrovní, mnozí ho považují za nejvíce stimulující hřiště ve Vietnamu. U osmi z 18 jamek se nacházejí vodní překážky. K vybavení mj. patří driving range, bazén, tenisové kurty, sauna, čítárna, dvě restaurace a profesionální golfistický obchod.

Golfové hřiště Bochang Dong Nai Golf Resort leží asi 50 km od HCMC. 18 jamkové hřiště bylo otevřeno v roce 1997 a další 9 jamkové v roce 2002. Bochang Dong Nai Golf Resort patří k deseti nejkrásnějším hřištím v Indočíně. Komplex se rozkládá na 300 hektarech, krajina je mírně kopcovitá a roste tu tropická vegetace. Greeny jsou zvlněné, pro hráče je tu připraveno množství vodních překážek. K vybavení mj. patří driving range, sauna, jacuzzi, masáže, restaurace a profesionální golfistický obchod.

Bochang Dong Nai Golf Resort Bochang Dong Nai Golf Resort
Dalat
Dalat Palace Golf Club Dalat Palace Golf Club18 jamkové hřiště Dalat Palace Golf Club se nalézá 320 km severovýchodním směrem od HCMC. Hřiště bylo založeno již v roce 1922 (posledním vietnamským císařem), naposledy prošlo hřiště úpravami a rozšiřováním v roce 1994. Hřiště je mistrovským designerským kouskem – je přirozeně zakomponováno do okolní zvlněné krajiny, obklopují ho borovicové háje a na dohled se rozprostírá jezero Xuan Huong. Hřiště je vhodné pro hráče všech úrovní, každý si tu najde své – široké greeny, sérii jezírek nebo pískové překážky. Klub je umístěn v krásné zahradě, která je vytvořena ve zdejším tradičním stylu. Kromě klubového domu je k hostům k dispozici driving range, restaurace nebo profesionální golfistický obchod.

Dalat Palace Golf Club Dalat Palace Golf Club
Phan Thiet
The Ocean Dunes Golf Club The Ocean Dunes Golf ClubGolfové hřiště Ocean Dunes Golf Club se nachází v městě Phan Thiet (centrum provincie Binh Thuan), což je zhruba 3 hodiny jízdy (asi 200 km) na východ od HCMC. Hřiště se vine skrze pobřežní písečné duny, obklopuje ho tropická vegetace a charakteristickým znakem je bríza vanoucí od pobřeží. Toto 18 jamkové hřiště může být zajímavé zejména pro hráče s vyšším handicapem, pro ty, kteří ocení písečné pahorky hřiště, nebo pro zkušenější hráče, kteří si chtějí vyzkoušet své umění ve větrných podmínkách. Vybavení klubu odpovídá mezinárodním standardům.

The Ocean Dunes Golf Club The Ocean Dunes Golf Club
Hanoj
Kings Island Golf Kings Island GolfGolfové hřiště Kings Island Golf je situováno pouhých 36 km západně od Hanoje a 45 km od mezinárodního letiště Noi Bai. Hřiště se rozkládá na 350 hektarech v Údolí králů, je umístěno podél břehu jezera Dong Mo (tudíž je dostupné i po vodě), v blízkosti Národního parku Ba Vi. Nacházejí se tu dvě 18 jamková hřiště – Lakeside (otevřeno v roce 1993) a Mountainview (otevřeno v roce 2004). K dispozici je klimatizovaný klubový dům, restaurace, převlékárny, plně vybavený obchod, půjčovna bot a další vybavení odpovídající mezinárodním standardům. V rámci nového klubového domu bude pro hosty vybudován bazén, sauna, tenisová hřiště nebo vila pro hosty.

Průvodci a mapy


Hanoi...
Hanoi & Halong Bay - Pocket
215 Kč

© 2004 Sopka.cz | Kopírování obsahu pouze se souhlasem Sopka.cz

Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy
Miele - robotický vysavačPartnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz